Tisková konference pro ACCOM holding Videoklip o českém smetanovém krému Bobík se stal hvězdou na YouTube

www.certum.cz / .. / Tisková konference pro ACCOM holding Videoklip o českém smetanovém krému Bobík se stal hvězdou na YouTube

Pro ACCOM holding jsme uspořádali tiskovou konferenci. Představitelé společnostiVideoklip Mňam, mňam Bobík o českém smetanovém krému na YouTube informovali mj. o tom, že videoklip Mňam, mňam Bobík o českém smetanovém krému, který vyrábí Bohušovická mlékárna, a.s., si prohlédlo již více než 21 000 000 návštěvníků celosvětové sociální sítě YouTube.com (http://www.youtube.com/watch?v=qX2YftFj3Io).

Smetanový krém Bobík, který přišel na trh v roce 1993, se vyrábí podle tradiční nezměněné receptury v chuťových variantách vanilka, čokoláda, jahoda a čokovanilka. Za dobu jeho existence byly vyrobeny desítky milionů kusů smetanového krému ve všech baleních. 

Videoklip Mňam, mňam Bobík o českém smetanovém krému na YouTubeOd uvedení na trh prošel výrobek celou řadou inovací. Posledními novinkami je Bobík s kousky jahod, broskví a s borůvkami.

Bohušovická mlékárna, a.s. nabízí na českém trhu vedle úspěšného Bobíka i další silnou a známou značku Kapucín, proslavenou zejména smetanami do kávy a kondenzovaným mlékem. Mezi spotřebiteli jsou populární i lahodné Bohunky – zakysané smetany s ovocem, jogurty Kapucín a Damsi nebo hotové smetanové omáčky Mr. Sauce. Do výrobního sortimentu firmy patří i mléčné nápoje s názvem Bobík-MilkDrink v několika příchutích. Jako jediný výrobce v České republice na trhu nabízí klinickou výživu NutrilaC, populární v mnoha nemocnicích i dalších zařízeních.

Dolní navigace